VPIS OTROK NOVINCEV
za šolsko leto 2016/17

bo potekal od 7. do 18. marca 2016,
od ponedeljka do petka od 8. do 15. ure,
na upravi vrtca, Zagajškova ulica 8, Celje.

Starši oz. skrbniki dobite Vlogo za vpis novinca v vrtec na upravi Vrtca Zarja ali na spletni strani vrtca (pod rubriko Obrazci, vloga za vpis otroka 2016/17). Vloga bo na voljo na spletni strani vrtca od petka, 4. 3. 2016 (po 15. uri), od 7. 3. 2016 pa tudi na upravi vrtca.

Vloga za vpis otroka novinca 2016-17

Vlogo oddate starši ali skrbniki osebno na upravi vrtca ali jo pošljete po pošti. Vloge ne pošiljajte po e-pošti. Vlogo oddate v samo enega izmed javnih vrtcev v Mestni občini Celje.

Vlogo oddate:

• starši, ki otroka prvič vpisujete v vrtec
  • starši otroka, ki je na centralnem čakalnem seznamu v š. l. 2015/16
  • starši otroka, ki ste vlogo oddali po zadnjem javnem vpisu (otrok ni na centralnem čakalnem seznamu pač pa na evidenčnem seznamu vrtca in ni bil sprejet)

Prosimo, da k vlogi priložite zahtevana dokazila:

• zaposleni – potrdilo delodajalca o zaposlitvi (z žigom in podpisom delodajalca na dan – marec, 2016)
  • samostojni podjetniki – izpis iz Poslovnega registra Slovenije na dan – marec, 2016
  • študenti – zadnje potrdilo o vpisu za šol. leto 2015/16
  • v primeru invalidnosti enega izmed družinskih članov – odločbo pristojne institucije

Vrtec lahko sprejme otroka, ko je dopolnil starost najmanj enajst mesecev, če starši ne uveljavljajo več pravic do starševskega dopusta v obliki polne odsotnosti z dela.

POMEMBNO
Starši, katerih otrok že obiskuje Vrtec Anice Černejeve ali Vrtec Tončke Čečeve, in želite otroka vključiti v Vrtec Zarja, ne oddate Vloge za novince, temveč na vlogi za stare varovance za š. l. 2016/17 (dobite jo pri otrokovi vzgojiteljici), le označite želeni vrtec in vpišite enoto.

Veselimo se sodelovanja z vami.

Marija Grešak, univ. dipl. soc. ped.