Ob prijetnem druženju s starši in otroki, smo si sredino popoldne popestrili s sprehodom po poti odkrivanja iskrivih jesenskih otroških radosti.

Na poti, ki nas je vodila vse do Golovca, smo z reševanjem raznolikih nalog razvijali govor, opazovali in opisovali spremembe v naravi, šteli jesensko listje, drevesa, tekali po tekalni stezi, prepevali ob spremljavi kitare, skratka se nadvse zabavali, tako mali kot veliki otroci.

Na potovanju skozi čarobno naravno okolje pa nas je ves čas spremljala naša hudomušna škratinja “Jesenka”, ki nam je s svojo igrivostjo še samo polepšala popoldanski sprehod.

Skupno druženje smo zaključili še s prepevanjem škratovo pesmi in se vidno dobre volje odpravili v smeri naših domov, polni lepih in prijetnih misli.

Napisala: Urška Mastnak, dipl. vzg.