Skoči na glavno vsebino

adrianapolnimo slovenijovrtec zarja
Spoštovani starši,

vabimo vas, da se skupaj z nami pridružite projektu

 NAPOLNIMO SLOVENIJO S SREČNIMI OTROKI. 

V vrtec prinesite rabljene – ČISTE igrače, predvsem plišaste, ki jih doma lahko pogrešate in s katerimi lahko osrečite druge otroke. Zbrane igrače bodo prostovoljci društva Adra prodali na decembrskem bazarju v prostorih City centra Celje in pridobljena sredstva namenili  šolskemu skladu I. OŠ Celje za pomoč socialno ogroženim učencem.

Igrače bomo zbirali

od ponedeljka, 23. 11. 2015 do četrtka, 26. 11. 2015

v vseh enotah našega vrtca.

Humanitarno društvo Adra Slovenija že od leta 2012 izvaja projekt  Napolnimo Slovenijo s srečnimi otroki. Namen tega projekta je pomoč otrokom iz socialno ogroženih družin, da se le-ti lahko udeležijo plačljivih šolskih aktivnosti, ki jih starši ne morejo plačati. Sredstva za uresničitev projekta društvo pridobiva na različne načine, večinoma preko aktivnosti  prostovoljcev, ki v lokalnem okolju iščejo načine za zbiranje prispevkov za ta projekt. Med takšnimi dogodki so najpogostejši dobrodelni bazarji igrač, ki potekajo v trgovinskih centrih, igrače pa zberejo prostovoljci sami s pomočjo lokalnih ustanov, kot so šole, vrtci, knjižnice.

Kolektiv Vrtca Zarja

Dostopnost