Skoči na glavno vsebino

 

Centralni čakalni seznam

 

S 1. novembrom 2023 smo vsi trije javni vrtci Mestne občine Celje (Vrtec Zarja, Vrtec Anice Černejeve in Vrtec Tončke Čečeve) združili čakalne sezname v skupni centralni čakalni seznam, ki si ga lahko ogledate tukaj.

Za dodatne informacije lahko pokličete svetovalno delavko Barbaro Horvat Želj na tel. št. 03 426 64 50.

Otroci se vključujejo v vrtec s čakalnega seznama glede na starost, prosto mesto v posameznem oddelku in glede na program vrtca, ki se izvaja v oddelku (20. b člen Zakona o spremembah in dopolnitvah Zakona o vrtcih (Ur. l. RS, št. 36/2010).

Podatki iz centralnega čakalnega seznama se bodo sproti pregledovali in ažurirali po postopku iz pravilnika, zato se bo seznam po potrebi spreminjal.

Prednostni vrstni red je objavljen na oglasni deski enote Živ žav, Zagajškova ulica 8, Celje (I. vhod) in na spletni strani vrtca.

Rok veljavnosti centralnega čakalnega seznama: do izpraznitve seznama oziroma do naslednjega javnega vpisa za novince.

 

Povezava do centralnega čakalnega seznama
Dostopnost