Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši,

vljudno prosimo, da na spletu izpolnite 5 minutno anketo: www.pismenost.si/anketa

Gre se namreč za raziskovanje vpliva sodobnih tehnologij na predšolske otroke v okviru priprave ukrepov za morebitno kasnejše preprečevanja zasvojenosti. Tako v okviru projekta MEDIJSKA PISMENOST na Fakulteti za medije izvajamo strani ARRS (Agencija za raziskovalno dejavnost Slovenije) financirano raziskavo na tematiko vpliva medijev na predšolske otroke.

Namen raziskave je pridobiti podatke o dejanskem stanju izpostavljenosti predšolskih otrok medijem in njihovem vplivu. Raziskava je povsem anonimna (ne pridobivajo se kontaktni podatki).

Hvala

Fakulteta za medije (projekt financira ARRS) več info o programu na www.pismenost.si

Dodatne informacije: 031 780 070

Dostopnost