Skoči na glavno vsebino

V torek, 17. 5. 2016, se je na igrišču enote Mehurček odvijala športna prireditev, ki je bila namenjena otrokom v oddelkih od 3 do 5 let (Češnja, Jabolko in Hruška) ter njihovim družinam. Športne igre so se pričele s kratkim pozdravnim govorom ter s slovensko himno, nato pa ob spremljavi glasbe nadaljevale na šestih postajah, kjer so se otroci preizkušali v različnih spretnostih: tek z ovirami, vožnja s t.i. skuterji, skok v daljino, tek pod vrvjo, ciljanje z žogami, igra s plavalnimi tubami. Ob glasnem spodbujanju staršev so otroci navdušeno ter še spretneje opravili  gibalne naloge.

Prireditev smo zaključili s plesom ob glasbi Mali telovadci in spustom »balonov želja«, ki smo jih poslali naši prijateljici Luni in Zvezdicam, saj so nas spremljale in razveseljevale skozi celo šolsko leto. Razšli smo se zadovoljni, saj smo preživeli še eno lepo skupno popoldne.

Regina Jernejc

Dostopnost