Skoči na glavno vsebino

Otroci so ustvarjali, se igrali in raziskovali jesenske plodove. Prisluhnili so zvoku bobnov in se veselili ob likovnem ustvarjanju …

Družili so se z vrstniki ob prepevanju pesmic in rajalnih igrah.

V igralnih kotičkih so prevzemali vloge, se pogovarjali  in sodelovali.

Starejše oddelke je obiskala tudi Zobomiška, ki je otrokom prinesla zobne ščetke in se z njimi pogovarjala o pomembnosti rednega umivanja zobkov. Prav tako so sodelovali pri lutkovni predstavi Pasavček, kjer so pokazali, kaj vse že vedo o varnosti v prometu.

Teden otroka smo v malčkovih oddelkih zaključili s srečanjem za starše in otroke. Razgibali smo se ob različnih gibalnih nalogah, si ogledali lutkovno predstavo Debeli koren in se posladkali z jesenskimi dobrotami.

Strokovni delavci enote Živ žav

no images were found

Dostopnost