Skoči na glavno vsebino

In že je pred vrati …

Čarobni, pravljični mesec DECEMBER.

Čas, ki nas povezuje, čas ki daje prostor za sanje, za drobna presenečenja, … Čas, ki prižge žar v naših očeh in pričara trenutke, ko skupaj z našimi otroki ustvarjamo, raziskujemo in doživljamo praznike s čarobnimi bitji kot so škrati, palčki, miške, …

Ob koncu meseca novembra smo v popoldanskem času v enoto Mehurček povabili starše skupaj z otroki in jih spodbudili k ustvarjanju praznične dekoracije. Rdeča nit delavnic v kateri so sodelovali vsi oddelki je bila pravljica Svetlane Makarovič, Pekarna Mišmaš.

Namreč, dobri možje, ki nas obiskujejo skozi mesec december so poprosili svojega prijatelja peka Mišmaša in njegove čarobne miške, da nam pomagajo pri pripravi prazničnih presenečenj za naše najmlajše. Nastale so čudovite kreacije, ki so polepšale in vnesle v vrtec tisti pravi čar prazničnih dni.

Strokovne delavke enote Mehurček

Dostopnost