Skoči na glavno vsebino

Letošnji Teden otroka poteka od 2. do 8. oktobra. Osrednja tema je »POVABIMO SONCE – PRAVLJICE V VRTEC«.

Teden otroka je projekt ZPMS, ki se začne vsak prvi ponedeljek v mesecu oktobru in traja 7 dni. V tem času se organizirajo različni prostočasni in razvedrilni programi za otroke v vseh večjih krajih po Sloveniji.

Program temelji na obeleževanju Svetovnega dneva otroka, ki ga je leta 1956 priznala Generalna skupščina Združenih narodov, Mednarodna zveza za varstvo otrok in Mednarodni fond za pomoč otrokom Unicef, ki od leta 1957 skrbita za obeleževanje tega dne.

Vse starše vabimo k ogledu naših oglasnih tabel, kjer je podrobneje opisan sam program, katerega vsebine se med sabo povezujejo tako na nivoju posameznih oddelkov, vhoda ali celotne enote vrtca.

Strokovni delavci vrtca

 

Dostopnost