Skoči na glavno vsebino

Otroci in odrasli iz enote Živ Žav smo se v igrivem umetniškem ustvarjanju lotili izdelave jumbo plakata, ki bo krasil, z mnogimi drugimi plakati, mesto Celje z širšo okolico v mesecu aprilu, v okviru občinskega praznika.  Ob letošnji temi »40 let mladinskega raziskovalnega dela v Celju« smo z umetnijami vsebinsko orisali naš raziskovalni duh, predstavili dejavnosti, s katerimi skozi igro radostno vsakodnevno nadgrajujemo svojo zakladnico bogatega znanja in izkušenj. Otroci so ob tem navdušeno sodelovali, nizali predloge ter ustvarili plakat, ki nam je vsem v ponos.

Ob tem smo spesnili pesem “Mali raziskovalci”

Velik je svet, majhni smo mi, v vsakem od nas vedoželjnost živi. Narava nas vabi, odkrivamo svet, vsak naš je dan v igrivost odet.

Včasih v vrtcu smo vsi učenjaki, iskrivo izvajamo nov poizkus, abeceda vseveda v svet črk nas popelje, pisanje, risanje nam je v veselje. Na naših igriščih smeh vedno odmeva, najlepša je pesem, ki srce jo prepeva.

Urška Mastnak, dipl. vzg.

no images were found

Dostopnost