Skoči na glavno vsebino

Dragi otroci, starši, stari starši in prijatelji 

Pred nami so VELIKONOČNI prazniki, ki jih bomo prav gotovo tudi letos preživeli v krogu svojih najdražjih.

VELIKA NOČ je najpomembnejši krščanski praznik, poimenovali pa so ga kar premikajoči se post, saj ne pade vsako leto na isti datum, kot večina praznikov. Je praznik, ko se zbere vsa družina in ponovno oživijo stari običaji. Mize so obložene s tradicionalnimi dobrotami, posebna pozornost pa je namenjena pripravi pirhov. Pobarvana trdo kuhana ali spihana jajca so eden najbolj prepoznavnih simbolov tega praznika in odražajo raznolikost posameznih pokrajin Slovenije.

Ker trenutno naš vrtec deluje v omejenem obsegu in se tovrstnega praznika nismo mogli dotakniti do te mere, kot je v navadi, so za vas ponovno ustvarjalni vzgojitelji gledališke skupine Vrtca Zarja, pripravili čudovito lutkovno predstavo z naslovom »KJE STA STARŠA?« 

Prepričani smo, da si boste lahko v teh dneh vzeli trenutek časa in si skupaj z vašimi otroki ogledali predstavo, ki vam jo podarjamo kot znak zahvale za vsako izrečeno prijazno besedo, za vsak spodbujajoč pogled in misli, ki nam jih namenjate danes, jutri, pojutrišnjem, naslednji teden in mesec …

Naredite si ČUDOVITE praznične dni, ljubezen in sreča pa naj napolnita vaše domove.

Ravnateljica, Mateja Kobal

 

Lutkovna predstava “KJE STA STARŠA?” v izvedbi gledališke skupine Vrtca Zarja

 

Dostopnost