Skoči na glavno vsebino

Ponovno smo se zbrali na prav poseben dan, na dan ki smo ga namenili našim otrokom, ki bodo jeseni zakorakali na povsem novo pot, na pot odraščanja in premagovanja novih izzivov, na pot spletanja novih in ohranjanja starih prijateljskih vezi, ki naj tudi v prihodnje ohranjajo tako ljubezen do glasbe, plesa, gibanja, raziskovanja, ustvarjanja oz. vsega, kar jih bo osrečevalo in gradilo trdne mostove, preko katerih bodo samozavestno in z veliko mero občutka do sočloveka stopali in puščali za sabo sledi za prihodnje generacije.

Prepričani smo, da je za nami mnogo prijetnih trenutkov,  razigranih brezskrbnih dni, toplih in prijaznih pogledov ter objemov tako med nami kot vami in da smo se skupaj trudili da spletemo v vseh teh letih iskrene prijateljske vezi, ki nas bodo še naprej vodile do spoznanja, da prava srčnost ne razlikuje, ne sodi in ne zahteva. Temveč pomaga, podarja nove izkušnje, postavlja meje, takrat ko je to potrebno in nudi oporo ter varno zavetje tudi takrat, ko nam v življenju ne gre vse tako  kot smo si zamislili.  

Popoldan je bil trenutek poln ljubezni, kot VELIK objem, objem od nas, za vas in vaše otroke.

Za vas smo pripravili nekaj utrinkov iz prireditve, ki si jih lahko ogledate v galeriji in v video prispevku.

Video prispevek – prireditev “Gradimo prijateljstvo”

Ravnateljica, Mateja Obrez

Dostopnost