Skoči na glavno vsebino

Mesec december je bil ponovno bogato obarvan z raznovrstnimi dogodki in dejavnostmi, tako na nivoju posameznih enot kot celotnega vrtca. Čarobnost pravljičnega doživljanja in pričakovanja sta nam nudila vrsto možnosti za različne oblike medsebojnega povezovanja ter sodelovanja. Aktualna vsebina – BOŽIČNE POTIČKE ZA VSE, nas je popeljala v najrazličnejše smeri in načine igre, raziskovanja, doživljanja ter ustvarjalnega izražanja.

Najprej smo se razveselili naših glasbenikov, ki so nas s pesmijo popeljali v praznični čas, otrokom pa privabili nasmeh čez lica.

Mlajši otroci so imeli možnost ogleda lutkovne predstave na izbrano temo v dopoldanskem času, medtem ko so se starejši otroci skupaj s starši družili z vzgojitelji v enoti Mehurček pri ogledu gledališke predstave. Tudi na bivše sodelavce nismo pozabili in se skupaj z njimi podružili na ogledu predstave.

Prav tako pa nas je ponovno obiskal DEDEK MRAZ in skupaj z nami preživel prijeten dopoldan.

Objavljamo nekaj utrinkov naših pravljičnih dogodkov.

Dostopnost