Skoči na glavno vsebino

V petek, 24.5. dopoldne smo se z oddelkoma Sončnica in Ciklama odzvali prijaznemu vabilu učencev in zaposlenih na OŠ Glazija z namenom povezovanja in sklepanja novih prijateljstev.

Pripravili so nam različne delavnice kot so pletenje zapestnic prijateljstva, skupno ustvarjanje plakata sodelovanja, družili smo se ob petju in plesu ter družabnih igrah, predstavili pa so nam tudi svojega kužka Flo in nam omogočili zabavno gibanje v gibalno senzorni sobi. 

Ob koncu so nas popeljali na ogled prostorov, nam ponudili sadni prigrizek in sok, za slovo pa nam podarili še izdelek, ki so ga izdelali sami, prav tako pa smo tudi mi z veseljem med njih razdelili knjižna kazala, ki smo jih z mislijo nanje ustvarili v vrtcu.

S srci polnimi topline in ljubezni ter z zavedanjem, da je zdravje naš največji zaklad, smo se vrnili nazaj v vrtec, bogatejši za nove izkušnje in nove prijatelje. 

Komaj čakamo, da nam v juniju vrnejo obisk. 

Zapisali: vzg. Anita Zupanc in Špela Kovačič

Dostopnost