Skoči na glavno vsebino

Pozdravljeni na naši prenovljeni spletni strani! Kot ste verjetno že opazili, je naša spletna stran spremenjena in ima malce drugače razvrščeno vsebino, drugačen izgled in tudi tehnično izvedbo. Ne glede na to pa je ime spletišča – domena, ostala ista.

Stara spletna stran v Joomli Nova spletna stran v WordPressu
stara spletna stran - slika nova spletna stran-slika

Namen naše spletne strani še vedno ostaja obveščanje staršev in ostalih obiskovalcev spletne strani o osnovnih informacijah o vrtcu ter o tekočem dogajanju v njem. Potrudili smo se, da so vsebine čimbolj tematsko urejene ter da je osnovna struktura strani ostala podobna. S tem vam želimo omogočiti prijetno izkušnjo ob obisku strani.

Prejšnjo spletno stran si lahko še vedno kadarkoli ogledate in poiščete prejšnje prispevke na tej povezavi: stara spletna stran.

Glavni razlog za posodobitev in prenovo spletišča je povečanje zanesljivosti ter varnosti delovanja spletne strani.

Naj vam bo naša spletna stran koristen vir informacij in okno v igrivi svet vaših otrok.

Dostopnost