Skoči na glavno vsebino

V sredo, 20. aprila 2016, smo v skupini Balon pripravili predstavo za starše. Otroci so jim odigrali glasbeno pravljico Zajčkova hišica.  Predstava je nastala skozi  proces večkratnega poslušanja in čustvenega doživljanja omenjene glasbene pravljice.  Vsebina jim je bila tako všeč,  da so se ves čas igrali in se vživljali v posamezne like.  Otroci so med sabo sodelovali, se dogovarjali, razvijali jezikovne in gibalne sposobnosti   ter sodelovali v  celostnem procesu ustvarjanja. Ob večkratnem  ponavljanju dejavnosti in pestri izbiri kostumov so otroci sproščeno odigrali predstavo  za starše in otroke naše enote. Preprosta a doživeto odigrana zgodba je razveselila in navdušila tako nastopajoče kot tudi njihove starše.

Milena Kosmač in Nataša Koštomaj

no images were found

Dostopnost