Skoči na glavno vsebino

V sredo, 8.6. 2016 smo v enoti Iskrica, s plesno predstavo za starše ”Poseben si”,  zaključili naše celoletno delo v  bogatitvenem programu Plesne urice, ki ga vodiva Saša Bavcon in Daliborka Krejić.

Otroci, vključeni v program,  so imeli možnost skozi ples in glasbo dodatno izraziti in poglobljeno nadgrajevati svoje potenciale.  Njihov napredek je bil zelo opazen na vseh področjih razvoja. Vso pridobljeno znanje in sposobnosti smo želeli pokazati tudi staršem, ki so bili nad predstavo zelo navdušeni, hvaležni. Rdeča nit v plesno-glasbeni predstavi se je prepletala skozi zgodbo z močnim čustveno-socialnim sporočilom, ki je razpoznaven že v naslovu prestave.

Nastop smo zaključili s skupinskim sproščanjem ob svečkah in podelitvijo “medalj” za otroke s sporočilom ” POSEBEN SI ZATO, KER SI.” Predstava je pustila močan pečat na otrocih, ter se dotaknila nas zaposlenih in tudi staršev.

Daliborka Krejić

no images were found

Dostopnost