Skoči na glavno vsebino

Tudi letos smo se otroci in vzgojitelji oddelkov Balon, Žoga in Goba, v sodelovanju z Osnovno šolo Lava, pridružili projektu Pozdrav ptic miru. Glavno vodilo projekta je ozaveščanje ljudi o pomenu miru in vzdrževanju dobrih medsebojnih odnosov. Tudi v vrtcu Zarja se trudimo, da imamo med seboj prijateljske odnose, da drug drugemu pomagamo ter da vsakemu, še posebej pa tistemu, ki to resnično potrebuje, ponudimo toplo dlan in prijazno besedo.

Skupno srečanje s starši se je odvijalo v soboto, 17. septembra. Pred vrtcem smo skupaj zapeli tematsko pesem, nato pa se peš odpravili do nabrežja Savinje. Tam smo ustvarjali s kredami, mimoidočim pa delili letake, na katere smo zapisali prijazne misli. Srečanje smo zaključili v mestnem središču, kjer smo si ogledali osrednjo prireditev.

Dostopnost