Skoči na glavno vsebino

»Rjavi so listki v jeseni in kostanj je tudi rjav, z rjavimi listki bo ježek, svoj zimski brlog si postlal.«

Jeseni se narava odene v čudovite barve, veter pa vsak dan prireja pravi ples barvitih listkov. Mati narava nas je tudi letos bogato obdarila s svojimi plodovi, ki so nam služili za iztočnico pri načrtovanju jesenskega srečanja. S pomočjo le-teh smo strokovni delavci pripravili gibalne izzive, kjer so svojo iznajdljivost in športni duh pokazali otroci in njihovi starši (kotaljenje buč okoli ovir, prevažanje buč v samokolnici okoli ovir, skakanje  v vrečah, prenašanje jesenskih plodov, hoja po spretnostnem poligonu s prenašanjem buč, timska harmonija). Družinske igre smo zaključili s prijetnim druženjem ob slastnih jesenskih dobrotah in hrustljavo zapečenih rogljičkih izpod rok »našega« peka Mišmaša.

Strokovni delavci enote Ringa raja (oddelek 3-4, 4-5, 5-6)

no images were found

Dostopnost