Skoči na glavno vsebino

Ena, dve, tri, novo leto že hiti … Da bi pričarali čim bolj pristno prednovoletno vzdušje, smo se v Vrtcu Zarja ponovno odzvali na povabilo Mestne občine Celje in sodelovali v projektu poslikave lampijonov. Slikanje prazničnih lampijonov je otrokom še posebej spodbudilo veselje do ustvarjanja. Otroci najstarejših oddelkov v enotah Mehurček, Iskrica in Živ Žav so se na razigran in ustvarjalen način lotili  poslikave ter pri tem neizmerno uživali. Čarobnost barv lampijonov bo polepšala praznične dni, zato vas vabimo na večerni sprehod po praznično okrašenem mestu. Poleg neštetih lučk in okrašenih božičnih drevesc si lahko ogledate tudi naše barvite in domiselno poslikane lampijone, ki krasijo Savinjsko nabrežje v vsej svoji lepoti.

 Nataša Koštomaj, mag. umetnosti, vzg.

Dostopnost