Skoči na glavno vsebino

Poln čarobnosti in iskrivosti je mesec december tudi tokrat potrkal na naša vrata. To je čas, ki ga namenimo toplim objemom, prijaznim besedam in prijetnemu druženju.

V enoti Ringa raja smo prve decembrske dni namenili predvsem skupnemu druženju med oddelki, rajanju in prepevanju prazničnih pesmi. V popoldanskem času pa smo pripravili palčkove ustvarjalne delavnice, kjer so starši skupaj z otroki izdelovali praznično dekoracijo. Prostori in igralnice so kmalu zažareli v pravljični podobi z motivi palčkov, ki pa ravno tako krasijo smrečico v skupnem prostoru, kjer se bomo družili ob različnih dejavnostih skozi ves mesec. V sodelovanju z Osrednjo knjižnico Celje (Miško Knjižko) smo gostili pravljičarko in maskoto Miška Knjižka, posamezni starši otrok pa so bili pripravljeni preživeti z nami tudi kakšno dopoldne v vrtcu in se tako vživeti v dnevni ritem življenja.

Aleksandra Conradi, dipl. vzg.

Dostopnost