Skoči na glavno vsebino

Ob vstopu v veseli december ni naključje, da se nam pogosto ustavijo pogledi ravno na nasmejanih in razigranih obrazih naših najmlajših, ki s svojo igrivostjo, vedoželjnostjo in iskrenostjo poskušajo spremeniti skoraj vsak dan v praznik. Vsi zaposleni v vrtcu si želimo, da bi bila ta njihova dobra volja nalezljiva tudi navzven, lepe misli pa naj se širijo na vse strani, skozi celo leto.

Ravno iz tega razloga smo za njih v sklopu dogajanj organizirali nastop glasbene skupine in tako otvorili prihod pravljičnih junakov iz Luninega kraljestva. Naši najmlajši so se odzvali z otroškim entuziazmom in posebno energijo, ki se je izkazovala preko njihovega pozitivnega, čustveno obarvanega razpoloženja, še posebej v gibalnem odzivanju ob izbrani glasbi.

Sledila je gledališča predstava za vse otroke in obisk našega Dedka Mraza. Doživljanje, tako s strani otrok kot odraslih je bilo izredno intenzivno in še vedno traja.

Dostopnost