Obveščamo vas, da bo v dneh okoli božično – novoletnih praznikov, od 23. decembra 2019 do 3. januarja 2020 potekala spremenjena organizacija dela po posameznih enotah vrtca Zarja.

Enote vrtca bodo poslovale po naslednjem razporedu:

• 23. in 24. decembra 2019 bodo vse enote vrtca poslovale po običajnem odpiralnem času,
  • 30. in 31. decembra 2019 bosta odprti samo enoti Živ žav (organizacija vzgojno-izobraževalnega dela za prisotne otroke iz enot Ringa raja, Mehurček in Čira čara) in Iskrica,
  • 27. decembra 2019 in 3. januarja 2020 bodo zaprte vse enote vrtca razen enote Živ žav, kjer bo  vzgojno-izobraževalno delo organizirano za prisotne otroke z vseh ostalih enot vrtca.

Organizacijo oz. kje in s kom se bodo družili vaši otroci si lahko ogledate TUKAJ.

Ravnateljica, Mateja Kobal