Skoči na glavno vsebino

Ob pričetku novega šolskega leta smo si skupaj z otroki iz skupine Lastovka zadali cilj, da bomo jesenski čas v čim večji meri  izkoristili za preživljanje uric na prostem oz. v naravnem okolju. S fotografijami v galeriji je prikazano nekaj utrinkov naših jesenskih aktivnosti, v okviru katerih smo veliko raziskovali, se veselili, igrali, peli, spodbujali in se mnogo novega naučili.

Odrasli v vrtcu se zavedamo, da je gibanje zelo pomembno za otrokov ustrezen razvoj in ravno z zgodnjim vključevanjem otrok v gibalne dejavnosti pri njih med drugim spodbujamo pozitivno samopodobo, navdušenje za gibanje in zaupanje vase. Ob vsakodnevnem vključevanju v gibalne aktivnosti otrok sprejme gibanje kot del rutine, kar vsekakor vpliva kasneje kot dobra popotnica za ustvarjanje pogojev za boljše življenje.

Zapisala: Regina Jernejc

Dostopnost