Skoči na glavno vsebino

V petek, 15. 4. 2022, smo v dopoldanskem času v enoti Ringa raja medse povabili babice in dedke naših otrok. Najprej so otroci, ki obiskujejo pevski zbor pod mentorstvom strokovne delavke Renate Mužar, ponosno prepevali pesmi, ki so se jih naučili. Nato pa smo se vsi skupaj v sproščenem vzdušju preizkusili v raznih gibalnih postajah na igrišču, kjer zagotovo ni manjkalo smeha. Za konec pa smo se posedli v senco dreves in ob spremljavi kitar, cahona in tamburina zapeli nekaj ljudskih pesmi, ki jih vsi poznamo. Zadovoljstvo je bilo vidno tako na obrazu otrok, kot tudi starih staršev. Veselimo se še kakšnega snidenja v tako številčni zasedbi. Posamezne utrinke pa si lahko ogledate in podoživite z nami preko fotografij, ki so objavljene v spodnji galeriji.

Zapisala: Irena Cesar, dipl. vzg. pred. otrok

Dostopnost