Skoči na glavno vsebino

Prišel je čas, ko nas je zopet ljubezen do športa in naših slovenskih športnikov povezala in združila v eno veliko športno SRCE.

V enoti Živ žav, na 1. vhodu, z velikim navdušenjem spremljamo Evropsko rokometno prvenstvo 2022 za ženske. Najprej smo likovno upodabljali logotip rokometne žoge s sloganom »Igraj s srcem« in naših igralk. Skupaj z otroki beležimo tudi rezultate preteklih tekem in navijamo za vse.

Otroci so s pomočjo demonstracije strokovnih delavcev Andreje in Tia, podrobneje spoznali osnove rokometa ter imeli možnost aktivne participacije. Da so otroci res dobili občutek športnega navijanja, smo si skupaj ogledali kratek video posnetek rokometne tekme s Hrvaško.

Tekom prvenstva, spodbujamo tudi starše otrok, da skupaj z otroki prinašajo različne fotografije na omenjeno tematiko. 

 

Dostopnost