Skoči na glavno vsebino

Ob neugodnih vremenskih razmerah skozi mesec maj, nam je le uspelo na ponedeljkovo popoldne izvesti našo tradicionalno prireditev ZARJIN ŠPORTNIK.

Skozi različne športne igre smo poskušali vnesti v življenje naših bodočih generacij pravo mero optimizma, veliko dobre volje, sproščenosti, igrivosti … skratka vse tisto, kar ponazarja plamenica PRIJATELJSTVA, kot simbol povezanosti in ljubezni do gibanja.

Na prireditvi, s katero smo podprli tako male kot velike športnike, se nam je kot poseben gost pridružil atlet AD Kladivar, Matic Ian Guček, ki je s svojo pozitivno energijo navdušil vse zbrane in v družbi maskot Grofka in Pokija popestril samo dogajanje na stadionu ter tribunah.  

Za nami je bil prijetno športno obarvan popoldan, poln pozitivnih vtisov, ki si jih lahko pogledate v video prispevku TUKAJ.

Ravnateljica, Mateja Obrez

Dostopnost