Skoči na glavno vsebino

V okviru zastavljenih ciljev Trajnostne strategije za kakovostno sobivanje, smo se tokrat vzgojitelji iz vrtca družili s starostniki iz Doma ob Savinji. Najprej se jim je predstavila glasbena skupina vrtca, ki jih je ob zvokih prijetne melodije popeljala med drugim tudi po stezicah njihove mladosti. V nadaljevanju pa so se jim priključili vzgojitelji – člani gledališke skupine vrtca, ki so jih na igriv način preko zgodbe opomnili, da v življenju ni pomembno kaj imamo, temveč koga imamo ob sebi, še posebej takrat, ko ne gre vse po načrtu. 

Za vse skupaj je bila prijetna izkušnja, katero bomo ohranjali tudi v prihodnje. Ko se bo naše mesto ovilo v nekoliko bolj tople temperature in ko nas bo razveseljevala pomlad, pa se jim bodo z velikim veseljem pridružili tudi otroci iz starejših skupin in jim s svojo pozitivno energijo ter toplino polepšali kakšne dopoldanske urice.

Nekaj utrinkov je v spodnji galeriji. 

Ravnateljica, Mateja Obrez

 

 

Dostopnost